Salı , Ağustos 16 2022
Ana Sayfa / Enerji / WindEnergy Hamburg Fuarı 1-4 Aralık 2020 Tarihlerinde Düzenlenecek

WindEnergy Hamburg Fuarı 1-4 Aralık 2020 Tarihlerinde Düzenlenecek

Alternatif enerji kaynaklarından biri olan rüzgar enerjisi her geçen gün gelişen teknolojisi ve yakaladığı yoğun ilgisiyle önemli bir önemli bir ticari alan haline gelmektedir. Bu alanda Dünya’da teknolojik gelişmeleri ve enerji geçişini sağlayabilmesiyle öne çıkan Almanya, yenilenebilir enerjilerin uygulanmasında uluslararası liderlik rolünü almak istemekte. Bu nedenle alanda kendini kabul ettiren önemli fuarlara ev sahipliği yapmaktadır.

WindEnergy Hamburg Fuarı 1-4 Aralık 2020 Tarihlerinde Düzenlenecek

WindEnergy de, Hamburg’da iki yılda bir gerçekleşen kara ve deniz rüzgar endüstrileri üzerine yoğunlaşmış küresel bir ticaret fuarıdır. Son dönemde yenilenebilir enerji talebi sürekli arttığı için özellikle açık deniz sektörü cazip bir büyüme potansiyeli sunduğu için fuarda yoğun olarak bu alandaki yeniliklere ulaşmak mümkün.

Fuarın konsepti, “endüstrinin tüm oyuncuları ve karar vericileri için önemli bir buluşma noktası olması nedeniyle” rüzgar enerjisinde uluslararası ekonominin önceliklerine göre belirlenmekte.

Daha önce 22-25 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan WindEnergy Hamburg fuarı koronavirüs (Covid-19) pandemiği ve uluslararası seyahat üzerindeki küresel kısıtlamaları nedeniyle, 1-4 Aralık 2020 tarihine ertelenmiştir.

Güncel fuar bilgileri için: www.windenergyhamburg.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.