Cuma , Haziran 25 2021
Ana Sayfa / Haberler / Teknoloji ve Bilim Fuarları / Türkiye’nin ilk Sanal Savunma Sanayi Fuarı; SAHA EXPO Başlıyor…

Türkiye’nin ilk Sanal Savunma Sanayi Fuarı; SAHA EXPO Başlıyor…

Dünyanın istediğiniz bir noktasından kolaylıkla ziyaret edebileceğiniz SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda, ileri teknoloji ürünler tüm detaylarıyla ve dokunabileceğiniz hissi uyandıran gerçeklikle sizleri bekliyor

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 2. büyük sanayi kümelenmesi SAHA İSTANBUL tarafından 09-13 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek SAHA EXPO Sanal Fuarı, Türkiye’nin savunma sanayisindeki üretim gücünü, ileri teknoloji geliştirme potansiyelini dünyaya göstermeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin ilk Sanal Savunma Sanayi Fuarı; SAHA EXPO Başlıyor...

Türkiye’de bir ilk olan SAHA EXPO Sanal Fuarı, 5 gün boyunca tüm dünyadan ziyaretçilere açık olacak. Savunma ve havacılık sanayinde faaliyet gösteren, yüksek teknoloji üretim potansiyeline sahip 300’ün üzerinde firma, kurum ve üniversitenin ürün ve kabiliyetlerini tanıtmak amacıyla gerçekleştirilecek SAHA EXPO Sanal Fuarı 7/24 ziyaret edilebilecek.

Sektör Profesyonelleri Sanal Fuarda Buluşacak

Tarayıcı üzerinden online olarak kullanılacak uygulama ile, SAHA EXPO Sanal Fuarı dünyanın her yerinden kullanıcılara açık olacak. Sistem, sınırsız kullanıcıya fuara ulaşma imkanı sağlayacak. Uygulama tüm platformlardan kullanılabilecek. SAHA EXPO, mobil uyumlu özelliğiyle de öne çıkıyor. Dünyanın herhangi bir yerinden, online bağlantının olduğu bir noktadan sisteme girip fuarı gezmek mümkün olacak.

SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda, 3D sanal tur imkânına da sahip olacaksınız. 300’ün üzerinde savunma havacılık ve uzay sanayi firmasının katılacağı sanal fuarda ayrıca ABD, Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Rusya, Ukrayna ve Uzakdoğu ülkelerinden katılacak yüzlerce alım heyeti ile sanal ortamda yapılacak binlerce B2B görüşme, sektörün gelişimine yön verilecek.

SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda yüz yüze iletişim de mümkün olacak. Katılımcılar bu sayede karşılıklı iletişim eksikliği de hissetmeyecek. Fuar ziyaretçileri ve katılımcı firmaların yetkilileri arasında yüz yüze iletişim BizBize (XperMeet) uygulaması ile sağlanacak. SAHA İstanbul üyesi ASELSAN iştirakı BİTES tarafından geliştirilen BizBize uygulaması ile kullanıcı tek bir tık ile istediği firmanın yetkilisine bağlanıp eş zamanlı olarak sorularına yanıt alabilecek ya da yetkili tarafından istediği konu hakkında bilgilendirilecek.

SAHA EXPO Sanal Fuar uygulamasının bünyesinde; anket, analizler ve raporlama, farklı dil desteği, sosyal medya hesaplarıyla entegrasyon gibi özellikler olacak. Hangi kullanıcının, hangi firmanın standını kaç kere ziyaret ettiği, ne kadar süre kaldığı, dosya indirip indirmediği gibi bilgilere de uygulamadan erişilebilecek. Böylece katılımcı firmalar, yapılan analizlere göre hedef kitlelerine daha rahat ulaşabilecek ve etkileşim kurabilecek.

Kaynak: www.sahaexpo.com/sanal-fuar/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.