Cumartesi , Eylül 25 2021
Ana Sayfa / Enerji / Güneş Enerjisi / SOLAREX İstanbul Fuarı

SOLAREX İstanbul Fuarı

03 – 05 Eylül 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 13. kez düzenlenecek olan Solarex İstanbul Fuarı; bir kez daha sektörün öncü firmaları ile çok sayıda profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Solarex İstanbul Fuarı; sadece bir ticaret platformu olmanın ötesinde sektördeki yeniliklerin görücüye çıktığı, en son trendlerin sektör profesyonelleri ve uzmanlarca masaya yatırıldığı bir paylaşım alanı olma özelliği de taşıyor. Alanında uzman isimlerin yer aldığı ilgi çekici etkinlikler, sektör profesyonellerine ışık tutuyor.

Solarex İstanbul Fuarı

Uluslararası Solarex İstanbul Fuarı’nda, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji İşleri Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Ticaret Bakanlığı da Alım Heyeti programı ile destek veriyor. Solarex İstanbul Fuarı’na özel olarak düzenlenen Alım Heyeti programı, Ticaret Bakanlığı Koordinatörlüğü’nde ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği organizatörlüğünde, tüm yurt dışı temsilciliklerinden firma yetkililerinin katılımıyla yapılacak.

Fuar, dünyada ve Türkiye’de güneş enerjisi üretimine ilişkin çeşitli konuların tartışılacağı arenaya ev sahipliği yapacak. Çeşitli güneş enerjisi kaynaklarının ve güneş enerjisi piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilip, son gelişmelerin sergileneceği bir ortama ev sahipliği yapacak fuarda sergilenecek başlıca ürün grupları, fotovoltaikler, hücreler, modüller, inverterler, ölçme ve kontrol teknolojileri, şarj cihazları, piller, kablolar, konnektörler, bağlantı kutuları, güneş takip sistemleri, montaj sistemleri, kurulum aparatları, bina entegre çözümleri, “stand alone” sistemler, güneş enerji santralleri, enerji depolama sistemleri, güneşle çalışan tüketici ürünleri, waferlar, malzeme ve üretim ekipmanları, güneş ısı teknolojileri, soğurucular, kaplamalar, kolektörler, bağlantı parçaları, genleşme tankları, degazörler, ısı transferi akışkanları, ölçme ve kontrol teknolojisi, montaj sistemleri, depolama tankları, üretim teknolojileri ve ekipmanları, havalandırma, soğutma, bina entegre çözümler, ısıl işlem, güneş termal enerji santralleri, araştırma ve geliştirme departmanları, test enstitüleri, sektörel basın ve diğer yayıncılar, eğitimciler, finansçılar, organizasyonlar, dernekler ve danışmanlardır.

Türkiye başta olmak üzere İngiltere, Almanya, İtalya, Avusturya gibi Avrupa ülkeleri ile Rusya, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden ziyaretçilerin geleceği Solarex İstanbul’u bu yıl MENA ( Orta Doğu ve Kuzey Afrika ) ülkelerinden çok sayıda profesyonelin ziyaret etmesi beklenmekte.

Detaylı Bilgi İçin: Solarexistanbul.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.