Çarşamba , Haziran 23 2021
Ana Sayfa / Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0 / Dünya’nın En Büyük “İşbirlikçi Robotlar” Sanal Konferansı ve Sergisi

Dünya’nın En Büyük “İşbirlikçi Robotlar” Sanal Konferansı ve Sergisi

“WeAreCobots” olarak adlandırılan etkinlik, 16-18 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleşecek. Otomasyon trendinlerini özellikle Avrupalı kitlelerle buluşturmak amacıyla beş farklı dilde kapsamlı ürün tanıtımları ve gösterileri düzenlenecek.

Avrupa’da düzenlenen ticaret fuarlarının koronavirüs sürecinde yaşanan olumsuz etkilerden sıyrılabilmesi amacıyla Universal Robots (UR) tarafından düzenlenecek sanal etkinlik, “dünyanın en büyük işbirlikçi robotlar konferansı ve sergisi” olacak. 16-18 Haziran tarihleri arasında, her üç gün de sabah 10’dan akşam 4’e kadar CET, Danimarkalı cobot öncüsü WeAreCobots’u ağırlayacak.

Universal Robots, Dünya'nın En Büyük İşbirlikçi Robotlar Sanal Konferansı ve Sergisini Düzenliyor, wearecobots

Tüm sektörlerden ziyaretçiler, önde gelen cobot uzmanları tarafından önemli değerlendirmelerin de yer alacağı sanal konferans ve sergilerde, işbirlikçi otomasyonun uygulamala demolarını, bunların getireceği faydaları gözlemleyerek deneyimleyebilecek ve tüm bu etkinliklere katılım ücretsiz olacak.

Nisan ayında Almanya’da benzer bir çevrimiçi fuarı başarıyla tamamlayan UR, WeAreCobots’u İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca dillerinde düzenleyecek. Çok çeşitli robot uzmanları tarafından 30’un üzerinde sanal kabin ve 50 canlı anahtar notu ile ziyaretçiler, otomasyonun geleceği hakkında değerli bilgiler edinebilecek.

Fuarda ayrıca ambalajlama ve paletleme, zımparalama ve parlatma, makine bakımı ve vidalama gibi yenilikçi otomasyon uygulamalarının canlı sunumları da yapılacak. 30’dan fazla sanal sergi standında, ziyaretçiler UR uzmanlarının yanı sıra UR + ortaklarıyla bire bir görüşmelere katılabilecekler.

Fuar Bilgileri İçin: WeAreCobots

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.