Salı , Haziran 22 2021
Ana Sayfa / Genel / Blesh, Çözümlerini Silikon Vadisi’nde tanıtmaya Hazırlanıyor

Blesh, Çözümlerini Silikon Vadisi’nde tanıtmaya Hazırlanıyor

blesh-slikon-vadisiBluetooth teknolojisi ile çalışan Blesh, kısaca market, süpermarket gibi kapalı yerlerde indirim ve kampanyalardan haberdar olma ve ödeme kolaylıkları için sağlayan çözümler sunmakta. Blesh kısa bir süre önce bluetooth çözümlerini Silikon Vadisi’nde tanıtma kararı aldı.

Blesh, bluetooth ile çalışan beacon cihazların üretim ve yazılım çalışmalarını Türkiye merkezli olarak yürütmekte. 8-9 Blesh, Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Bluetooth World Event etkinliğinde DenizBank fastPay geliştirdikleri kapalı alan mobil cüzdan uygulamasını tanıttı.

Bluetooth World Event etkiliğinin organizatörlüğünü yapan Bluetooth Special Interest Group (SIG) yaptığı açıklamada, akıllı cihazlarda Bluetooth® Smart teknolojisinin çok az pil tüketimi gerçekleştirdiğini ve blesh platformunun veri transferlerini çok daha hızlı ve güvenli şekilde sağladığını belirtti.

Blesh şirketinin kurucu ortağı Uğur Gökdere konu hakkında aşağıdaki açıklamayı yaptı.

“Hedefimiz, tüketicilerin mobil arama, alışveriş ve ödeme deneyimlerini akıllı teknolojiler ile güçlendirmek, markaların mobil pazarlama, reklam ve sadakat programlarını farklılaştıran çözümler sunmak”

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.