Robot Çita 45,06 Km/H Koşabiliyor

Robot Çita 45,06 Km/H Koşabiliyor

Yazan - Oct 4 2013. Kategori Robot Dünyası, Videolar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Robot Çita 45,06 Km/H Koşabiliyor”

  1. dcmit KARDAŞ diyor ki:Aslında fcye olduğum bazı internet sidenerilte bu haberi paylaşmak istedim ama her hakkı saklıdır uyarısını gf6rfcnce saygısızlık etmemek ie7in vazgee7tim.Bu haberi okuduktan sonra aklıma Savaş Yıldızı Galactica dizisi geldi. Şimdiki adıyla Battle Star Galactica . O gfcnler umarım gere7ek olmaz.

Yorum yaz

Güncel Teknoloji ve Bilim Haberleri, Türkiye ve Dünyada'ki Teknolojik ve Bilimsel Gelişmeleri Yakından Takip Edebilmek İçin Bizi Takip Edebilirsiniz. Teknolojikgelismeler.net adresimizde son dönemde önem kazanan sağlık, yapay zeka, nanoteknoloji, biyoteknoloji, alternatif enerjiler, uzay, robot dünyası, yazılım dünyası ve deneyler başlıkları altında bir çok yazıya ulaşmanız mümkün. Gelişen teknoloji ve bilimsel haberler ve gelişmeler ile birlikte keyifli zeka soruları ve oyunları, ilginç üretim videoları ve birbirinden farklı resimleri adresimizde bulabilirsiniz.

site yapım: İzmir Grafik E-Ticaret Haberleri