3 Dakikalık Bu Video İle Zamana Bakış Açınız Değişebilir

Dünyanın oluşumunun oldukça uzun bir zamanda gerçekleştiğini hepimiz biliriz; ama bunu bir perspektif içine koymak zordur. 4.5 milyar yılı anlayabilmek için ilginç bir video hazırlanmış. Zamanı Los Angeles’tan New York’a olan mesafeyle ölçeklendirildiğinde bakalım neler olmuş.

Yazan - Nov 22 2015. Kategori Genel, Haberler, Videolar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “3 Dakikalık Bu Video İle Zamana Bakış Açınız Değişebilir”

  1. daha önce hiç denk gelmemiştim bu videoya gerçekten harikaymış teşekkürler

Yorum yaz

Güncel Teknoloji ve Bilim Haberleri, Türkiye ve Dünyada'ki Teknolojik ve Bilimsel Gelişmeleri Yakından Takip Edebilmek İçin Bizi Takip Edebilirsiniz. Teknolojikgelismeler.net adresimizde son dönemde önem kazanan sağlık, yapay zeka, nanoteknoloji, biyoteknoloji, alternatif enerjiler, uzay, robot dünyası, yazılım dünyası ve deneyler başlıkları altında bir çok yazıya ulaşmanız mümkün. Gelişen teknoloji ve bilimsel haberler ve gelişmeler ile birlikte keyifli zeka soruları ve oyunları, ilginç üretim videoları ve birbirinden farklı resimleri adresimizde bulabilirsiniz.

site yapım: İzmir Grafik E-Ticaret Haberleri